| horia98 a întrebat:

Salut..am un subiect mai rusinos..de fiecare data cand ma sarut cu prietena foarte pasional sau cand simulam anumite acte sexuale fara sa vreau penisul meu intra in erectie si nu mai vreau sa ma simt stanjenit de asta si vreau sa ma ajute cineva sa imi spuna cum sa opresc acele erectii..multumesc foarte mult celor care raspund si celor care se abtin sa nu rada...

Răspuns Câştigător
| MiruD a răspuns:

Buna Horia. happy
Penisul tau intra in erectie fara vointa ta. Si nu te poate ajuta nimeni, sau sa iti zica cum sa faci sa te opresti. E normal, ca atunci cand esti langa o fata si te saruti/mangai, sa ti se "trezeasca" baietelul! Nu ai ce sa ii faci.
Si nu cred ca ai avea de ce sa te simti stanjenit din cauza asta, atata timp cat va cunoasteti si ea e constienta ca e normala treaba asta. Si nu cred ca o sa rada de tine, sau mai stiu eu.
Vorbeste cu ea si totul va fi bine. happy

4 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

laughing) rad pentru nu mi se pare o problema
nu cred ca se uita ea acolo sa vada ce mai face penisul tau
astea sunt niste fapte mai erotice si n-ai cum sa te controlezi, daca nu intra in erectie trebuia sa te ingrijorezi

| Alcyon a răspuns:

Ar trebui sa fii bucuros. Cand nu intra in erectie, e mai grav laughing

| Danzell a răspuns:

E ceva normal. ar fi naspa pentru tine daca nu s-ar intampla asta. adica gandeste-te ca la un moment dat o sa faceti si sex, (protejat sper eu), si cum ar fi sa nu ti se scoale laughing. Gonna have a baaaad time.

nu ai ce sa ii faci, pur si simplu nu te gandi.

| SebastianCMT a răspuns:

Aceste erectii sunt normale asa ne-a lasat Dumnezeu. Erectia e pentru a penetra femeia si pentru a o satisface.