| algronema a întrebat:

Salut am vorbit cu o fata cam 5 saptamani ne-am spus ca ne iubim chesti din astea normale cand esti indragostit de.
Acuma cateva zile mi-a spus ca nu ma mai iubeste cum ma iubea inainte si cica m-am schimbat.
Ce as putea face si ce am putea zice sa o recuceresc, tin la aceasta fata ca ochi din cap.
Nu stiu as vrea ceva sugestii cel care ma ajute si voi reusi ii voi da funda fara discuti

3 răspunsuri:
| LoveSroL a răspuns:

Mda o sa va despartiti daca deja nu ati facut-o asa a fost sirelatia mea 1 an si ceva "Te iubesc!" iar atunci cand nu mai puteam si ii spuneam ce ma deranja se supara si straight face tot eu eram vinovatul. Ea cauta o scuza sa se desparta de tine, poate a gasit pe altcineva sau poate ca, chiar nu te mai iubeste! happy

| neutrino a răspuns:

Fata s-a razgandit daca a vazut ca tu stai pe ganduri, na, tot chestii normale sunt. Ai incercat, cu o floare, sa o inviti in oras la un suc, dupa ce vizionati un spectacol de teatru sau un film?

| AnnaFills a răspuns:

E clar ca ea nu mai tine la tine ca inainte si a cautat un fel de scuza sa se desparta, si a zis ca te-ai schimbat.Dar nu vreau sa par paranoica, poate intr-adevar a observat ea ceva in neregula.Ca s-o recuceresti nu trebuie mare lucru, doar ofera-i multa atentie si ai grija sa nu ti-o fure altul.Intreab-o ce face, cum se simte si intereseaza-te de starea ei in general.Cred ca cam atit ar fi de ajuns, tu trebuie s-o cunosti mai bine, mult succes!