| izzzyTheStoner a întrebat:

Salut amnevoie de niste sfaturi deci pentru o perioada am fost plecat in vacanta, in si mi sentotnspunea ca prietena mea ma inseala (in final am descoperit ca erau minciuni) ma rog si la cum o stiu pe ea ma gandeam ca distanta sinsentimentul ca inseala ar face-o sa sufere prin urmare m-am despartit de ea lucru care a suparat-o si nu a mai vrut sa vorbim intr-un final a ajuns sa-mi vorbeasca si sa-mi spuna ca nu mai insemn nimic special pentru ea ca sunt ca oricine altcineva ba chiar ca iubeste pe altcineva.....si asta e povestea pe scurt intrebarea e :mai e vreo cale de intoarcere sau macar sa fim prieteni iar adica devin gelos o iubeam dar nu-i pot cere sa nu mai iubeasca pe altcineva 'ca asa vreau eu' dar macar prieteni sa fim... vreun sfat? (Scuze daca sunt greseli de gramatica)

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu mai ai nicio cale favorabila tie, asta daca consideram ca fata nu este prostuta.

| izzzyTheStoner explică (pentru neutrino):

Exista si cai care ar fi mai....umilitoare adica sunt dispus sa fac orice absolut orice

| H0bbit a răspuns:

Cale de intoarcere nu cred ca mai exista pentru ca din ce am inteles eu ea iubeste pe altcineva dar totusi nu vad de ce sa nu fiti prieteni adica du-te si vorbeste cu ea si ajungeti la o intelegere...

| izzzyTheStoner explică (pentru H0bbit):

Pai vorbeste cu mine dar doar pe fb in rralitate ma cam ignora(si eu pe ea sincer) dar cand e glumeste si am inceput sa mai vorbim si sa clarificam dar tot spune ca nu mai tine la mine decat ca la un coleg, ca am ranit-o ca eram totul pentru ea si dupa am lasat-o si + de asta a spus ca iubeste pe altcineva si nu ii zic sa nu iubeasca dar sunt gelos gelos rau si cred ca stiu cine e acel cineva sindevin idiot gelos cand vad ca vorbeste cu ala care e un poponar idiot(nu am nimic cu homosexualii) dar nici nu se potrivesc si da stiu ca am cam luat-o pe ulei dar nu stiu ce sa mai fac mi-am cerut scuze si tot incerca sa ma faca sa imi amintesc de totnce era intre noinsins-a dus si mda vreun alt sfat?