| george312 a întrebat:

Salut, are ceva daca imi rad mustata? am aproape 14 ani, si sunt baiat. m-am mai ras dar a inceput sa creaca mai repede si mai negru
trebuie sa incerc cu ceara ceva? sau e ca si cum m-as berberii?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ești bărbat și trebuie să te bărbierești!
Cum să dai cu ceară? Reziști?
Pa, pa.

| Phutui a răspuns:

.ia-ti masina de rashappy

| firelord66 a răspuns:

Si eu ma rad si am 14 an.Ma rad la o saptamna poate chiar mai bine...Folosec spuma si lama(Gillette)iar apoi folosesc aftershave

| Baddboy a răspuns:

Nu te lua dupa fete.
cred ca esti nebun daca te razi de al 14 ani.
nu o mai face maiiiiiiiii ca o obisnuiesti si tot a 2, 3 zi trebuie sa o dai jos si iti spun nu o sa ti placa, lasa sa cresca si o facii raaaarr.
dar tu la 14 ani nici nu trebuia sa te gandesti la ras.
nu asculta d fetee ele nu stiu. tu nu esti fata.vezi ca tu vrajesti fata nu ea pe tinewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai mult la baieti urasc puful ala de sub nas! este o alegere foarte buna faptul ca te-ai horatat sa ti-o dai jos! incearca in fiecare dimineata cu spuma de ras si lama!big grin

| F3Ar a răspuns:

Mai bine rade-o, o sa arati mai bine fara mustata...in fiecare dimineata cate unpicbig grin...Si ca sa fiu si eu un pic carcotas prevad ca in viitor tu vei fi barbierlaughing