| anonim_4396 a întrebat:

Salut!
Are ceva dacă pana sa îmi pun prezervativul nu am ținut cu degetele capul acestuia (rezervorul)?
El nu s-a rupt după actul sexual l-am verificat.
Exista posibilitatea dacă nu l-am ținut de vârf când sa îl pun sa iasă lichid seminal sau sperma pe undeva?
Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Il pui inainte sa ejaculezi, nu după, inteligentule!

| corbulalbrosu a răspuns:

Acel rezervor/balonas colector al spermei ejaculate, existent in capatul extrem al prezervativului trebuie sa fie golit de aer, cat mai bine (complet) fiindca doar asa va exista garantia certa, ca in timpul actului sexual prezervativul NU se va sparge/rupe in acel loc exact din cauza aerului ramas in balonas. Multa sanatate!

| RalucaRalu2 a răspuns:

Dacă nu e rupt, e totul ok. Ai mai mare grija data viitoare.