| titoo a întrebat:

As avea o intrebare... Deci am 16 ani si de curand am intalnit o fata la scoala de care imi place, dar nu am vb nimic, cu ea nici nu am salutat-o. In fine suntem de odata dar la profil diferit. Cu prietenele ei nu prea ma inteleg iar cu baieti n-am vazut-o sa discute. Deci, imi puteti spune cum sa putea sa intru in vorba cu ea? Mentionez ca o sa fie cam greu laughing mai ales ca am observat ca nu prea discuta ca baieti...

Va rog dati-mi niste sfaturi cum sa fac ca sa intru in discutie cu ea si sa ma imprietenesc cu ea.

Ms!

Dau funda! big grin :*

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Prima data trebuie sa incepi prin a o saluta.

| titoo explică (pentru neutrino):

Dar daca as incepe o discutie cu ea mai intai pe facebook? Ar fi ok?

| neutrino a răspuns (pentru titoo):

Nu, asta fac numai copiii.