| anonim_4396 a întrebat:

As avea si eu o intrebare. 'Barbatia' unui baiat, pana la ce varsta este in dezvoltare?!

Adica am 17 ani si sunt virgin... marimea este de aproape 16 - 17 cm. Ma intreb pana la cati ani mi se mai dezvolta?! Are vreo legatura cu faptul ca nu am mai avut relatii sexuale?!

Si, daca imi incep viata sexuala (nu ca as vrea, e prea devreme) ce riscuri pot intervenii, imi va opri cresterea sau ceva de genu asta?! Merci.

5 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

17 ani si ti se pare devreme?! Pentru un baiat e tocmai varsta potrivita!
Parerea mea!

nony
| nony a răspuns:

¨Si, daca imi incep viata sexuala (nu ca as vrea, e prea devreme) ¨ In primul rand scapa de ideea asta cu ¨prea devreme¨. Nu este prea devreme, nu este prea tarziu, acum e momentul.De crescut e posibil sa-ti mai creasca, cu toate ca nu prea mai ai nevoie, 17 cm este suficient.Nu are legatura cu lipsa sexului.Get laid! Fastwinking

| Hombre a răspuns:

Incepe viata sexuala fara teama. Nu are nici o legatura cresterea penisului la 17 ani cu actul sexual in sine. Oricum o ai suficienta, treaba sa faca. Incepeti viata sexuala si sa nu mai spui (nu ca as vrea ) pentru ca oricum te masturbezi. Deci la treaba.

| sergiu a răspuns:

Pana la varsta ta mi-a crescut si mie, iar apoi s-a cam oprit. Viata sexuala nu are nicio treaba cu cresterea "barbatiei". Stai linistit, ia o gura de aer, totul e absolut ok happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai eu vreau sa o incep dupa 18 ani, daca e sa fac vreo prostie... sa-mi pot asuma acest lucru.