| anonim_4396 a întrebat:

Salut as avrea si eu o dilema. E o colega in clasa care uneori o vad ca un inger si nu exagerez.As vrea sa stiu daca oare ma place si ea pe mine cat o plac eu pe ea.Cind nu am manualu sau altceva imi trag scaunu langa ea si nu are nici o proglema si de obicei ma mazgaleste si ma zgarie in joaca si cind ma uit in ochi iei mereu zambeste. Voi ce ziceti am sanse sau sa o las balta?

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Nu mai sta fraiere ca mormolocu', eu am stat si acum imi pare rau. straight face
Da' nici nu fa greseala sa o iei tare de la inceput (gen "te iubesc, vrei sa fi prietena mea"), mai bine ii mai pe ocolite. thinking

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O fata normala nu ar proceda asa in joaca iti recomand sa o lasi in boala ei si sa astepti pana dai de una mai bazata pe viata.

| cosminelrogl a răspuns:

Cel mai bine chiriac este sa nu faci nimic ca nu se merita iti spun eu esste o pierdere te timp si multi nervi. Nu te chinui ca degeaba!

| emaikala a răspuns:

Ma ce sa faic eu i-as da biletele de dragoste da la un anonim asa am facut cu alexandra!happy

| chiriecel a răspuns:

Mai nou de 2 seri incoace am inceput sa o visez. Apare deodata fara sa imi dau seama.Pls ajutati-ma nu m-ai stiu ce sa fac