| E7060026 a întrebat:

Salut as dori niste informatii doresc sa cuceresc o fata o cunosc de vreo 2 ani am esit cu ea la pita si la patinoar ma invitat la ziua ei de nastere si am fost dar eu sunt cam timid as vrea so sarut sa o cuceresc cum sa procedez pe ea o cheama Cristina dar pe mine Victor va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Enna90 a răspuns:

Mda... nu este bine sa o intrebi asa vrei sa fim impreuna, fiindca ai putea sa o sperii, cum am mai zis fetelor le plac cadourile poti incepe cu o floare ( preferabil sa fie floarea ai preferata ) si cu o cutie de bomboane, daca le accepta ai facut unul din pasi, apoi invit-o la o plimbare prin parc, fa-o sa se simta in siguranta!