| anonim_4396 a întrebat:

Salut, as dori sa aflu cum sa imi iau parul de pe pielea foarte sensibila de pe testicule? in preajmă obisnuiam sa imi iau parul cu bic-ul, oare procedez corect? Va rog ajutatima! Funda celui mai bun raspuns
scuzati daca am gresit categoria, nu stiam ce categorie sa pun

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Tuns cu forfecuta. Este mai anevoioasa operatia dar fara durere sau urmari neplacute.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tai cu foarfeca

| darrio2007 a răspuns:

Ai sa arati acolo ca o gaina golasa(fara pene).Ce idei traznite aveti voi tinerii astia din ziua de azi! Lipsa de ocupatie.

| mihai69 a răspuns:

Poți încerca eventual cu cremă depilatoare, dar personal nu recomand - pe mine mă irită mai rău decât aparatul de ras!
Eu unul folosesc o mașină de tuns (cu acumulatori), și o manevrez cu mare grijă.

| Lawliet14 a răspuns:

Incearca cu crema depilatoare, dar pe unii (inclusiv pe mine) ii irita mai rau decat aparatul de ras.

| kyliejenner a răspuns:

Cu ceara la salon! Fara rusine.

| Hitback a răspuns (pentru kyliejenner):

Te duci la salon si iti pune ceara fierbinte pe testicule? Vai de capu meu cred ca trebuie sa fi dobitoc sa faci asta. Mori naibii acolo. Baiatul a intrebat cum sa se radă nu cum sa moara in chinuri.

| kyliejenner a răspuns (pentru Hitback):

laughing sunt multi barbati/baieti care fac asta. n-a murit nimeni pana acum

| Hitback a răspuns (pentru kyliejenner):

Trebuie sa recunosc ca nu as face asta niciodata e prea riscant laughing. Parerea mea.

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns:

Nu zau, alta treaba n-ai? Ce-ti veni sa-ti iei parul de pe testicule ca doar n-oi fi urangutan paros? Iti foloseste la ceva?

| kiduuuuuu a răspuns:

Incearca cu crema depilatoare costa aproximativ 10 lei, si iti d un pliculet cu care sa dai dupa epilare si nu o sa fii deloc iritat!winking bafta!