| MihaitAngel a întrebat:

Salut, As dori sa ma ajutati cu ceva, mie imi place de o fata cu 3 luni mai mica decat mine, stiu ca am dat zeci de sfaturi in acest sens dar ce simt pentru ea este ceva "unic" nu stiu cum sa-i spun asta, ea este o fire mai dura mai rece. Funda care ma ajuta, multumesc happy

Răspuns Câştigător
| andenda a răspuns:

Sunt sigura ca vrea doar sa para dura dar de fapt este o persoana mai sesnibila. toate fetele sunt asa. in caz ca nu ati vorbit pana acum ai face bine sa te bagi in seama cu ea, sunt absolut sigura ca nu te va ignora. daca iti e rusine fata in fata bagai si tu idul si vorbeste cat de mult cu ea si cheam-o in oras. orice ai face nu ii spune pe mess ce simti pentru ea pentru ca asta va face situatia dintre voi foarte jenanta atunci cand va veti intalni.
deci fa-ti curaj si intra in vorba cu ea, fetele vor doar atentie, succes big grin

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Fiecare individ e unic. Fata stie ca tu existi? Cum?