| sergiu_6804 a întrebat:

as dori sa ma ajutati un pic. mine ma duc prima oara la intilnire cu o fata, ce sa fac dati vreun sfat. ma rusinez putin.sau nu stiu cei cu mine. ce sa fac ajutati-ma va rog mult. si inca ceva am uitat sa spun ea este emo

4 răspunsuri:
| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

Aolew.mai e şi emo? ff grav laughing
pai prima dată kd mergi la o intalnire trebuie s'o sărutzi pe fată. da uh faci pasul nu EA! se v'a simţi jenată. Apoi o iei de mânută.happy Deschizi şi tu un subiect despre genul EMO.ca să se simtă bine.tongueiar apoi.mergeţi intr'un loc liniştitor.tongue o mai pupi şi uh din cand in cand.tongue dar nu te uiţi la alte fete.sau te dai mare ca e buna fata aia sau ceva de genul.Se v'a supăra.happy
Pa pa!
Sper că te'am ajutat.tongue

| PurpleLadybug a răspuns:

Pai... sincer nu stiu. Ca sa incepeti o conversatie intreab'o ceva la care iti poate raspunde mai amplu, gen: " ai vreun motiv anume ca sa-ti placa emo, sau prin ce e caracteristic emo" sau chestii de genu'. de la un subiect poti ajunge la multe altele. Daca nu arata ca vrea, nu o saruta de la prima intalnire, in schimb o poti lua de mana daca iti perimte, iar la final, daca da semne ca te place o poti pupa pe obraz. va fi sweet si va aprecia asta. cu sarutul poti merge de la a doua intalnire incolo. fii dragut si ia'i o floare. nu un buchet foarte luxos de trandafiri sau maistiu eu ce, dar nici garoafe. i'ai un fir de lalea, un fir de trandafir alb, un fir de...pnm,u stiulaughing
Nu'ti fie frica sa razi la glumele ei, sau sa faci si tu cateva glumite, si nu te simti prost daca dai cu batu'n balta, e fireschappy, cu o fraza putin amuzanta te scoti. nu conteaza nici daca rosesti, sua chestii d'astea. cand spui lucruri "profunde" priveste'o adanc in ochi...
Cam atata, eu una nu mai stiu big grin
take carepeace sign

| alexandru_4652 a răspuns:

Razi la glumele ei... fi normal nu fi tacut... intreab-o pe ea. gen sa pari interesat de viata ei. big grin

Răspuns utilizator avertizat