| BaDBoY123 a întrebat:

As dori sa va intreb cum sa spun unei fete ca o plac pentru ca mi-e frica ca sa nu supa nu sad?
Va rog raspundeti

Răspuns Câştigător
| Awesom a răspuns:

Prietene tu trebuie sa fii direct si sa-i nu-ti pese de reactia ei.Te duci, o privesti profund in ochi ii spui ce ai de spus si apoi pur si simplu pleci. Daca reactioneaza in vreun fel pozitiv daca nu nu.Nu uita fetele sunt mai multe decat baietii.

7 răspunsuri:
| catthshshshs a răspuns:

Arat-i, nu-i spune! Bafta!

| neutrino a răspuns:

Cred ca ai dreptate, ai toate sansele sa o superi. Mai asteapta pana cand o ia altcineva.

| BaDBoY123 explică (pentru neutrino):

Pai... daca o ia altcineva nu va mai vrea sa fie cu mine sad

| xJustJuss a răspuns:

Nu iti fie frica. Spune-i daca ii place bine daca nu asta e, pana la urma nu se sfarseste lumea din 4 miliarde de oameni gasesti si tu o alta fatalaughing

| adyi370 a răspuns:

Cum i zambesti si vb frumos cu ia dar sa fi zambarestisi sa vb frumos cu ia nu fi asa las si si spui madda larisa cum o cheama te plac serios nu fi lacaom

| XabcAlina a răspuns:

Spune-i direct, nu are de ce să se supere. Poate şi ei îi place de tine dar a aşteptat să faci primul pas.

| BaDBoY123 explică:

Multumesc tuturor :* a tinut