| AlexRisse a întrebat:

Salut as vrea sa ma ajutati si pe mine cu o problema : Am pus ochi pe o fata dintr-o clasa de langa a mea si ea sta mai mult cu colegele ei si as vrea sa sa vb cu ea si sa o invit la un suc si nu stiu cum sa fac Ma ajuta si pe mine cineva Mersi anticipatwinkingwinking

Răspuns Câştigător
| lovegirl15 a răspuns:

Du-te si propune-i asta fara nici un fel de teama.Nu e ceva iesit din comun sa invinti o fata la un suc.Incearca sa ii vorbesti cand nu e cu colegele sau ia-o intr-un loc mai retras. Dar pana la urma nu e nimic rusinos sa o inviti la un suc, chiar daca sunt si prietenele ei prin preajma.In fine, invit-o, fie intr-un loc retras, fie in prezenta colegelor, unde crezi ca te simti in largul tau. Dar actioneaza mai repede, pana nu o face alt tip si ti-o sufla.Fii tupeist, altfel nu vei putea iesi niciodata cu o fata undeva.Lasa emotiile si teama deoparte si propune-i sa iesiti.

Asta e sfatul meu.Nu stiu daca te-a ajutat sau nu, dar in fine...

Succes.

fundita plz?puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Du-te la ele si zii acelei fete ca vrei sa vb cu ea si o iei de mana apoi intr-un loc mai indepartat unde nu deranjeaza colegele ii zici ce vrei chiar daca o sa ii zica ce vb cu ea macar o sa vb linistit fara a fii in anturajul prietenelor ei

| AlexRisse explică:

Ms dar as mai vrea mai multe opiniibig grin