| HelpBoy a întrebat:

Salut
As vrea sa ma impac cu fosta mea prietena dar am auzit ca ea il place pe un tip.
M-am despartit de ea acum 2 ani.
Noi oricum am ramas amici dar as vrea mult mai mult.
Cum sa o recuceresc?
Funda pentru cel mai bun raspuns.

5 răspunsuri:
| anaid a răspuns:

Simplu iti folosesti farmecele de prima datahappy cred ca o sa ii placa. eu una asi aprecia mult daca un ex mi-ar propune o eventuala impacare exact in stilul in care m`a cucerit prima data e asa...romantic:X

| mihaa a răspuns:

Lasa-i comenturii pe hi5 sau, pe unde are ea conturii
invit-o la 1 suc
la cinema
bafta

| KiddSimo a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa fi tu insuti...pana la urma ea de asta s`a indragostit la inceput nu?big grin.Invit`o la un suc.sau daca nu sun`o daca mai ai nr ei.gaseste subiecte de discutie iar apoi incearca sa-i amintesti de clipele cand erati impreuna. spune-i:"dar mai sti cand..."o sa inceapa sa-i bata inima iti garantezbig grin

incearca sa devi mai apropiat de eathinking

fi alaturi de ea si fa tu primii pasi pentru ca esti baiatulbig grin

mult succes:*

| galcionak a răspuns:

Aratai ca iti pare foarte rau ca v-ati despartit si vreai sa te inpaci cu ea inapoi fa tot posibilul tu o sti mai bine ce surpriza ear palacea

| ♥ ღSellena♥ ღ a răspuns:

Trimite cadouri prin cineva si scrie pe un biletel admirator secretwinkingfa asta cateva saptamani ar fi bine ca acele kdouri sa fie culoarea ei preferatawinkingsau pune p cineva(o fata)sa te ajute sa'l ispiteaska p baiatul d care ii place ei, u t duci dupa ei 2, l faci poze si le arati fostei tale prietene:*...succes astept fundita:*big grin