| Androny a întrebat:

As vrea sa stiu daca fetele virgine (15 ani) simt durere cand le atingi la vagin sau bagi degetele? Daca da: atunci de ce le dor si cum sa stiu cand le dor si cand nu?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Canalul existent in vaginul unei fete mai ales de varsta atat de mica/frageda, este foarte stramt/ingust si in momentul in care se baga un deget muschii opun o mare rezistenta la intindere. Din acest motiv apare durerea care este cu atat mai intensa cu cat este mai gros degetul sau obiectul introdus. Iti vei da seama in momentul in care ii dau lacrimile de durere sau incepe sa planga atentionandu-te ca nu mai suporta.

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Lasa omule fetele vezi ti de scoală, lasa i vaginul in pace, ce treaba ai tu sa o atingi in zone intime? De ce nu atingi paginile cartilor, sau chiar a Bibliei. Ca de acolo inveti lucruri utile si frumoase, lasa sexul pină după casatorie.

| Emilian65 a răspuns:

Daca o atingi si bagi degetele brutal in vaginul ei, este normal sa o doara si sa nu mai vrea data viitorea sa faci acest lucru.

| DJViper a răspuns:

Daca o atingi, explodeaza...Nu da tare ca o doare.

| ForWhat a răspuns:

Cand iti trage o palma peste fata inseamna ca o doare. Prietene, sfatul meu este sa te lasi de prostii si sa mai astepti sa cresti.

| ღBrunette a răspuns:

Serios?! In primul rand, ai mentionat ca e vorba de o fata virgina. Deci oare de ce o doare? Nu e logic raspunsul? Mai bine nu atinge vreo fata, decat sa o lasi cu traume. N-ai habar de nimic si te gandesti la "vagin". Mai bine stai cuminte!

| ania a răspuns:

Las-o în pace.

| ἶῆfἶῆἶƮყ a răspuns:

Hhhh, ai timp dupa casatorie, ha, Nu o doare pentru ca Dumnezeu a creat sexul pentru procreatie, nu doare, doar nasterea.