| andreimastermind a întrebat:

Salut, as vrea sa stiu si eu baietii care vorbesc cu fete pe Facebook, in realitate sau pe unde vorbesc, despre ce vorbesc cu ele?
Sau fetele, despre ce va place voua sa vorbiti, sau sa fiti intrebate?

9 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Pai nu o intreba niciodata ciau cf? las-o pe ea sa te bage in seama, daca nu te baga fate ca trimiti un mass, asa poate iti zice buna, etc, si cand vorbesti cu ea comportate normal nu vorbi despre fostele tale si cateodata zii ca e draguta si ca daca ar fi sa stai cu cineva ea ar fi aleasa ta... dar fa-o sa se simta frumoasa doar cateodata., deci tu trebuie sa vorbesti uneori ca si cum nai cunoasteo si alteori sa-i acorzi mai multa atenti,

| Roxana17Andreea a răspuns (pentru vocea):

Nu incepe nici cu `hei, fumoaso` sau orice alt compliment, pentru ca noi consideram ca doar va dati la noi.

| NAT0 a răspuns (pentru Roxana17Andreea):

Și ia zi că nu vă place să ne dăm la voi, ă? laughing

| Roxana17Andreea a răspuns (pentru NAT0):

In cazurile fericite va blocam smug

| andreimastermind explică (pentru vocea):

Mass= mesaj care il trimiti la toata lumea?

| Desireღ a răspuns (pentru Roxana17Andreea):

Respectttttt ţie.

| NAT0 a răspuns (pentru Roxana17Andreea):

rolling on the floor))))))).
Și în alea nefericite ce faci, frumoaso? sad

| FrumuselulPpPpPp a răspuns (pentru andreimastermind):

Nu, mesaj pe care il trimiti la toata lumea.

| Roxana17Andreea a răspuns (pentru NAT0):

Ne batem joc de voi :3