| anonim_4396 a întrebat:

Astazi am fost pana la prietena mea si neam "jucat" ca sa zic asa. dupa un timp ea a mers pana la bucatarie iar eu am observat ca din cauza ca m-am excitat am capul penisului putin ud.am atins acel lichid dar m-am sters de un prosop.Peste 10 minute am inceput sa ne jucam iar si i-am atins clitorisul dar nu am bagat degetul in vagin decat maxim 1 cm.Ea este inca virgina. Exista sanse sa fi ramas insarcinata? Precizez ca i-a trecut ciclul de 2 zile.

Răspuns Câştigător
| adrykiba a răspuns:

Nu,nu si nu.In primul rand nu ai introdus in vagin iar in al doilea rand daca i-a trecut ciclul de 2 zile este in perioada infertila.Asa ca fara griji.

6 răspunsuri:
| SagaKZX a răspuns:

Am uitat sa zic degetul era perfect uscat.Din cate stiam eu dupa ciclu nu poate ramane insarcinata plus ca o cantitate mica de spermatozoizi nu ar fi indeajuns deoarece multi mor in vagin din cauza aciditatii

| Geojorjy a răspuns:

Nu

| Valutsu a răspuns:

Daca este virgina si nu ai introdus penisul in vaginul fetei respective.N`ai de ce sa iti faci griji in privinta asta..Mai ales k au trecut decat 2 zile de la menstruatie ..Nu este fertila pentru a face un fat happy.

| mona a răspuns:

Nu iti face griji inutile ca nu are cum sa fi ramas insarcinata in modul asta

| pissicutsa18 a răspuns:

Nu,stali linistit!

| adrykiba a răspuns:

Din pacate nu reusesc sa trimit emailu.
Fara frica.atata timp cat nu este introdusa sperma adanc in vagin nu se prinde nimic.
daca vrei mai multe informatii trimite-mi un mail cu id tau.