| Nicolas125 a întrebat:

Astăzi am observat că mi se ia pielita de la penis, iar dacă pun mâna mă ustură este un cerc mic și roșu lipicios și văd că mai am câteva puncte. Este ceva grav?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Un medic iti poate spune cat de grav este.

| sierra1 a răspuns:

"la penis... am câteva puncte. Este ceva grav?"

poate ne spui și pe unde ai plimbat-o, să ne dăm seama cât de grav ar fi

| Nicolas125 explică (pentru sierra1):

Nu am făcut sex, doar am dat...

| Nicolas125 explică (pentru Nicolas125):

Are vreo treabă dacă acum câteva zile mi-am dat cu un balsam de par acolo sau cu orice fel de șampon și după am clătit. DE obicei nu sărea ft tare și eu îl lăsăm în chiloți și
rămânea pe capul penisului lichidul interstițial. Care poate fii treaba?

| sierra1 a răspuns (pentru Nicolas125):

Du-te la un medic ăla VEDE despre ce e vorba, degeaba vorbim noi

| Emilian65 a răspuns:

Da, este de la samponul ramas pe penis. Trebuia sa speli penisul cu apa multa si calda pana nu mai era urma de sampon. Daca nu trece, consulta un medic dermatolog.