| anonim_4396 a întrebat:

Azi am facut pentru prima oara laba adevarata, si am observat ca mi-a curs o chestie galbuie transparenta. E sperma sau? Ca m-am cam speriat.

Răspuns Câştigător
| MeConstantine a răspuns:

Nu este chiar sperma este o secretie care imi scapa temporar cum se numeste, de fapt mi-am amintit polutie si are continutul mai mic de spermatozoizi.
Relaxeaza-te

15 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă ai iubită la ce recurgi la soluție extremă?
Lasă masturbarea și practică un sport de masă!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Măi da frumoasă exprimare mai ai, ce să spun!
Cică "Azi am facut pentru prima oara laba adevarata, si am observat ca mi-a curs o chestie galbuie transparenta..."
Se numeşte masturbare, băiatule!
Iar acea "chestie" se numeşte lichid seminal.
Te pup!

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns:

Este. Numai ca nu trebuie sa faci din asta o obisnuinta! Mai tarziu vei avea surprize neplacute(ejaculare tardiva, impotenta, memorie slaba)

| greatLOL a răspuns (pentru Neagu_Fanica_1980):

LoL impotent si memorie slaba ai tu ma.winking Cum dracu daca faci o laba sa nu mai ai memorie? laughingDoamne tu te uiti la ce scrii? Poate o pacalesti pe doamna ma.t.a ca ii scade memoria daca se masturbeaza, lolhee hee

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns (pentru greatLOL):

Daca atat te duce mintea de cotoi parlit, e laba ta. Incearca sa citesti o carte de MEDICINA si nu de bancuri proaste.Esti acum un putoi si-ti inchipui ca n-ai sa fi matur niciodata.Mai fa-o si in los sa ai erectie, o sa dai limbi.Iar pentru memorie o sa te indopi cu medicamente.Nu acum; mai tarziu.Cat priveste mama mea, nu m-a facut cu eprubeta si nu m-a fatat prin cur/te.

| greatLOL a răspuns (pentru Neagu_Fanica_1980):

Dai dovada de o educatie de 2 lei, toti prostii vin sa comenteze ca au ei 30-40 ani de acum sunt batmani, hai ma mai taci in piz.da ma.tii ca tot o lauzi.
Doamne mare e gradina ' lui Dumnezeu, esti mai prost ca o pluta, de unde stii ca m-a facut cu eprubeta ma prostule care esti prost? Eu am intrebat ceva si tu imi spui de eprubeta si de doamna ma.tawinking De acum la urmatorul raspuns ce imi mai spui? De elefanti, de pisici sau de ce? laughing

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns (pentru greatLOL):

Sunt un om educat si nu un putzoi care nu numai ca nu are minte dar nu are habar de viata lui. Care n-are respect in exprimare. Vezi,, doamna ma.ta,, sau,, piz. da.ma. tii,, Care n-are habar de ortografie. Drept urmare, te exclud.

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns (pentru greatLOL):

Copil fara minte si greu de cap, invatat sa vorbeasca si sa scrie la coltul strazii...Continua masturbarea, daca asta te va face,, fericit,,! Nu astept raspuns; esti raportat.

| greatLOL a răspuns (pentru Neagu_Fanica_1980):

=]] Ma pis pe excluderea ta si pe raportarea ta. Te-a pus cineva sa imi spui de educatia ta ma omule? Te-a pus cineva sa iti dai cu parerea despre viitoru meu? Te dai mare ca esti tu ala mai batran care le stie pe toate, restul nu mai conteaza, cand o sa ai un copil si o sa-ti spuna lumea : Ce-ti mai face PUTOIU o sa imi para mie in primul rand FOARTE BINE si tie foarte rau.

| greatLOL a răspuns (pentru Neagu_Fanica_1980):

Las ' ca te gasesc eu prin Romania, am cu cine si cu ce. O sa vezi atunci ce "putoi " sunt, cu ochii umflati laughing

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns (pentru greatLOL):

Ai pe sor-ta capra la turci...Deja te-ai scrantit, motan de catifea intrat la apa.De mama ta nu ma leg; e ziua ei de,, calduri,, la carciuma, hi, hi

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns (pentru greatLOL):

Adio si-un praz verde.Vezi sa nu te urinezi la noapte-n pat, hahalera! Tine-o bine-n palma.

| greatLOL a răspuns (pentru Neagu_Fanica_1980):

Interesante raspunsuri, un limbaj EXTRAORDINAR! Dai dovada iarasi de o educatie proasta, ai report de 5 ori pana acum, sa vedem decizia adminilor, adio si un praz verde iti urez tie si lui Doamna MA-TA!

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns (pentru greatLOL):

,,adminilor,, nu se afla in DEX.Iar cu doamna MA-TA, ai un fix, cocalare! Cauta-ma in cur/te pana dimineata.

| dreamgirl94 a răspuns:

Lichid seminal se numeste