| νєησм a întrebat:

Salut, azi nu merg la scoala.ca nu prea am chef dar sa va spun ceva ziua trecuta la scoala ma enerveaza doua fete Cristina si cu Iulia vorbeste de toata scoala se tin brat la brat si patruleaza toata scoala si odata ma gandeam ca e ceva suspect.si le-am prins in baie ca se masturbaulaughingAm oricand sansa sa le spun dirigintei mele de fapt noastre ca si ea e tot a 8 a dar a spus ca daca vreau sa fac sex cu ele si sa nu le mai spun. dar evident ca nu accept ca am prietenaoh go on si acum nu stiu.sa stau in banca mea si sa le las sau sa ma duc la doamna drigintasi sa le spunthinking mias dorii sa le vad exmatriculate din sc. voi ce spuneti funda!?

Răspuns Câştigător
| superrgirl a răspuns:

O poveste foarte amuzanta, dar mai bine spune-i dirigintei, ca sa nu ramii tu la urma vinovat din toata acesta istorioara...happy>fundita?

7 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Ce probleme ai si tu, vezi-ti de treaba ta, nu mai murii de grija caprei vecinului. Apropo, cred ca ai inventat toata povestea ca sa te bagi in seama.

| thereforyou a răspuns:

Fa sex cu ele clar laughing

| alexaaa a răspuns:

Hmmm... daca pe ele atat le duce capul, lasale sa faca ce vor in baie; total, ele chiar daca ar fi exmatriculate, tot fara creier raman.eu zic sa pastrezi un pic "secretul" si cand te calca pe nervi, ai cu ce sa le tachineziwinking

| Mihai7best a răspuns:

Nu e bine sa faci rau cuiva parerea mea si daca ele asta vor sa faca in baie sa o faca... in fond nu te deranjeaza pe tine cu nimic, nu?

| janynn a răspuns:

straight face asta chiar nu credstraight face

| lastman024 a răspuns:

Alta vrajeala nu ai gasit? laughing daca ziceai ca ai acceptat sa faci sex cu ele te credeam laughing) si mai e faza urmatoare, te duci la diriga si ii zici : doamna diriga sa stiti ca cris si iulia se joaca cu motu in baie laughing)

| IuliaAkaTrixxie a răspuns:

Eu spun ca ai probleme psihice.