| anonim_4396 a întrebat:

Salut baieti.Deci degraba voi chema prietena mea la mine acasa si vom face sex.Pentru mine si ea este prima data si vreau sa stiu cum va fi cand ea isi va pierde virginitatea,va fi mult sange? si se va murdari patul? Aiurea, dar...nu vreau ca parintii sa intrebe de ce asternuturile sunt de sange.

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Very simple, prosopul, dar eu mai degraba mi-as face griji ca fata sa nu fie asa incordata incat sa strice toata partia de sex

| corbulalbrosu a răspuns:

Este stabilit/constatat statistic ca in momentul dezvirginarii in cazul a circa 25-30% dintrea femei nu apare/nu se produce sangerarea sau este practic aproape nesesizabila. Insa in marea majoritate a cazurilor se produce o sangerare destul de slaba dar care doar uneori poate fi chiar putin mai intensa.De asemenea in circa 5% din cazuri se poate produce o hemoragie destul de puternica care uneori poate tine chiar mai mult de 1 zi. Din acest motiv este indicat sa folositi o folie impermeabila acoperita cu un prosop care sa fie asezata sub fundul partenerei si de asemenea 1-2 prosoape la indemana in caz de nevoie. Sa nu uitati de asemenea sa aveti la indemana mai multe prezervative. Distractie placuta si dezvirginare cat mai usoara.

| Emilian65 a răspuns:

Ca sa nu afle parintii ca voi ati facut sex si au ramas urme de sange pe cearsaf, puneti peste el o bucata de celofan. In felul asta sunteti aparati si parintii tai nu vor sti ca voi ati facut sex.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Recomand totusi sa pui ceva sub voi, nu o sa fie cu litrul dar o sa fie putin, iar daca ajunge chiar pe pat ai ce freca. Spor la treaba, da-i cu curaj!

| Kriss96 a răspuns:

Sunt si fete care nu sangereaza insa majoritatea sangereaza putin. Nu iti inchipui ca o sa fie nu stiu cat sange. E vorba de putin. Asta daca poti sa o dezvirginezi ca nu e asa usor. Unele fete au dureri foarte mari si e nevoie de mai multe contacte sexuale pentru a se rupe himenul (care de fapt e si sursa sangelui). In orice caz iti zic din proprie experienta ca sangele ala nu pateaza. Se duce cu apa rece imediat. Nici sapun nu iti trebuie. Doar apa rece ajunge. Dar pata trebuie sa fie proaspata.

| AutumnDay a răspuns:

Faci cum am facut si noi:,, Stii, un prosop..." pe care l-am pus sub mine. Surpriza a fost ca nu mi-a curs deloc sange si vreo doi ani dupa, chiar si acum il mai sacai pe-al meu sot ca daca el nu crede ca am fost virgina?! Deci da, se poate sa nu sangereze.