| 3manu3l1234567 a întrebat:

Salut
Cand se rupe ata la baieti curge ceva, sange?
Si doare rau?

6 răspunsuri:
| dreamgirl94 a răspuns:

Prietenului meu i-a curs sange, l-a durut destul de rau..adica nu mai puteam face sex deloc vreo saptamana...dar dupa i-a trecutbig grinsi sincer...e mai sexy fara atasmug

| Ibanez a răspuns (pentru dreamgirl94):

Dar daca iti rupi ata inainte de contactul sexual, doare asa rau?> exista riscul de a face inflamatii ceva? is curios

| WarGaming a răspuns:

We curge ceva sunge da nu doare laughing placerea e prea maretongue

| axwell15 a răspuns:

Curge ceva.

| Pinzarugrigore a răspuns:

Curge putin.Te doare cam 4 zile si trece.pe urma e super tare fara ata!

| HaarpCord97 a răspuns:

1. Ata se rupe cand ai contact sexual prima data.
2. Curge putin sange, te doare cam 3-4 zile si nu doare.

Bafta, Fundita!?