| anonim_4396 a întrebat:

cand sunt impreuna cu prietena mea totul decurge bine...saruturi,atingeri alea alea si dupa ce se termina totul ma apuca o durere groaznica de boase. O explicatie ceva sau un "remediu"

Răspuns Câştigător
| dracidus a răspuns:

Explicatia e destul de simpla. Durerea testiculara se datoreaza fie unor lovituri pe care le "incasezi", fie ca cantitatea de sperma din ele e prea mare.

Pe romaneste, durerea groaznica de boase se remediaza cu ajutorul prietenei tale. Daca nu e dispusa sa te ajute, atunci trebuie sa te "descurci" ce unul singur. Sau, si mai bine zis, sa te "descarci" de unul singur.

Daca durerea persista, insa, verifica sa nu te stranga lenjeria/hainele sau sa nu fi exagerat cu "activitatile extracuriculare".

4 răspunsuri:
| anka89 a răspuns:

Pai ii normal daca aveti saruturi, atingeri alea alea dar nu aveti si treaba de baza adica SEXUL:-s asa ca mergeti mai departe si iti trece durerea de boaselaughing remediul tau se numeste SEXwinking

| piSOoi a răspuns:

laughing durerea de boase te ia cand dai la buca remediu: nu face miscari bruste sau de ex te atinge cineva ori unde te doare incearca sa iei o pauza de batai si din astea ca nu mai scapi de durere iti zic eu cand stai in pat linistit nu ai nimic da cand mergi sau iti da cineva un pumn te ia durerea daca ti-am fost de ajutor dai funda laughingwinking bafta

| TheZozotex a răspuns:

Vai de boasele talelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

regnul animal, daca esti excitat este normal sa te doara testiculele (boasele), daca prietena nu poate face sex cu tine mergi la baie sa-ti faci un dus rece sau sa te masturbezi