| Anonimboy111 a întrebat:

Salut, care e cauza ca nu mi se scoala penisul full? Se scoala destul de bine si ma pot masturba, doar ca nu se scoala de tot in erectia totala(sau mi se pare mie, nu stiu) e din cauza masturbarii excesive? Deoarece o fac aproape in fiecare zi. Tin sa precizez ca si fumez, dar nu mult rau.(ps am 16 ani)

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

„(sau mi se pare mie, nu stiu) e din cauza masturbarii excesive?"
Ti-ai raspuns singur la intrebare.

| Anonimboy111 explică (pentru darrio2007):

Ce funny esti, batran aproape de pensie care face glune proaste la niste copii pe TPU laughing

| darrio2007 a răspuns (pentru Anonimboy111):

Ti-am dat un raspuns in functie de ce ai scris in intrebare. Dacă nu il accepti, ca multi altii, bate-ti capul singur, cu problema pe care o ai. Daca vei avea aceeasi problemă cănd vei face sex cu o fată/femeie, sa-ti amintesti de raspunsul meu.

| Anonimboy111 explică (pentru darrio2007):

Raspunsul tau nu are un raspuns la intrebarea mea, pai atunci de ce iti bati tu capu daca ai zis sa mi bat eu capu? n am pus intrebarea pentru tinr

| Anonimboy111 explică (pentru Anonimboy111):

Tine*

| darrio2007 a răspuns (pentru Anonimboy111):

Ai pus intrebarea pentru toti de pe TPU. Dar se pare ca in afara de mine si de ipavel, nimeni nu si-a batut capul cu problema ta.
Deci concluzia este, ai 16 ani, nu esti chiar un copil, bate-ti capul singur.

| darrio2007 a răspuns (pentru Anonimboy111):

De ce ti s-a parut nefolositor raspunsul meu?
Nu ai primit raspunsul pe care il doreai?
Maturizeaza-te.

| MarianWLF a răspuns:

Da, zilnic e prea mult si ti se duce acea sensibilitate, daca faci pauza 2-3 zile sa vezi ca nu mai ai probleme.

| lpavel a răspuns:

Nu esti destul de excitat dar ii dai repede in cap... ia asteapta vreo 3 zile sa vezi ce teapan va fi atunci!

| LordCristobal a răspuns:

E posibil si din cauza emotiilor sau nu esti suficient excitat.
Totusi sa.nu exagerezi cu masturbarea.