| anonim_4396 a întrebat:

Salut.

Care este cea mai dureroasa lovitura intre picioare pe care ati primit-o sau la care ati asistat?

6 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Eram într -a 7 ani, și mie mi se par drăgălași copii, și îl văd pe unu de la noi din sat de-a 4 a așa rotofei, și îl iau de fălcuțe, mic, dar șutul ăla luat în boașe m-q luat prin surprindere.

Răspuns utilizator avertizat
| GouDidodino a răspuns:

Ce dracu intrebare e asta?

| Neneaciordables a răspuns:

Un coleg a intrat cu viteza maxima cu coyele in genunchiu meu de fer

| SoulCalibur a răspuns:

Eu, când eram copil m-a lovit varul meu atât de tare încât îmi bușise sângele pe puta.

| Mucegai786 a răspuns:

Fără motiv am sărit cu viteză pe bicicletă
Alta dată o colegă se plictisea si nu avea ce face si o venit piciorul ca un glonț de sniper