| madwtza scumpyk a întrebat:

Salut, care imi da si mie un sfat? Am vorbit 5 luni de zile cu un baiat. Cam 1 luna nu a vorbit cu mine, nu ma saluta si nu mai dadea nici un semn de viata. Acum de 1 saptamana a vorbit cu mine, ma salutat, oare i-a fost dor de mine? De fiecare data cand se intalneste intamplator cu mine si e singur ma saruta iar cand e cu cineva nici nu ma baga in seama, dc? Eu il iubesc foarte mult si vreau sa ma impac cu el, iar el nici nu ma baga in seama cum sa procedez ca sa ma bage in seama?
Astept raspunsul vostru. mersi muly:*. Dau >>>>fundita

6 răspunsuri:
| mihaela_7412 a răspuns:

Pai poate are pe alta si nu vr sa fie vazut cu tine asa cand sunteti numa voi 2 nah i se mai face si lui dor ce sa ii faci, nu ar trebsa ii mai arati ca iti pasa ca ink tii la el trateaza-l cu indiferenta un pic si poate o sa se schimbe cand o sa vada ca nu ii mai mananci din palma, nu trebuie sa stai sa suferi pentru ce? pentru un baiat? calmeaza-te viata merge mai departe sunt baieti car epoate abia ast sa fie cu tine si u stai si suferi dupa el nu ai dc, ia si te gandeste ca e mai bine pentru tine dc sa stai u sa suferi si el sta bine mersi si se distreaza? dc? si eu am vb 2 ani si acum mie bine, nu mai vb cu el ascunde obiectele de la el si ocupati timpul cu altceva iesi fa-ti noi prieteni si poate poate.mai vb :*

| Emeraude a răspuns:

Eu nu am atata incredere in ceea ce-i priveste pe acesti baieti care se schimba precum vremea si bunele lor intentii subite.Nu cred ca vrei sa fii obiectul lui, sa se joace cu tine, sa te bage-n seama doar cand vrea. Esti om si ai sentimente si cu atat mai putin ar trebui sa te supui lui. Niciodata sa nu cersesti atentie si sa nu dai impresia ca te oferi la prima privire, intotdeauna fetele mai greu abordabile, cu atitudine, sunt mai dorite, cred eu. Cel putin de catre barbatii cu un oarecare nivel de inteligenta, care stiu sa aprecieze o femeie, ca si un degustator ce stie sa aprecieze un vin bun.
Succes si ai grija, nu te lasa dusa de val!
Pa-pa!

| rosogalavinia a răspuns:

Of, auzi spune-i cand sunteti doar voi 2 ce simti si intreaba l ce simte pentru tine si dc te evita in public

| Zenithf a răspuns:

Termin-o cu fudulul, el te vrea doar pentru sex, cel mult, sa-ti suceasca mintile, sa te coco de 2 ori, apoi sa te salute din mers.

| Baby a răspuns:

Poate este genul de tip care nu vrea sa isi piarda reputatia, zicand altii ca are prietena si nu mai e macho si deala. Tu ar trebui sa ii explici ca daca el vrea sa se ascunda de prietenii lui atunci asta nu e o relatie, si spune-i ca nu vrei sa te joci de-a relatia asa aiurea. Explicai ce simti si daca nu pricepe dai papucii, e cel mai bine. O sa gasesti multi crede-ma.:* funda?big grin

| Zady a răspuns:

Eu zic sa renunti la idee. daca ii e frica sa isi arate sentimentele fata de tine in public inseamna ori ca are pe alta, ori ca e prea orgolios, si oricare din motive iti dau de inteles ca nu merita sa fi cu el. tu decizi