| Overom a întrebat:

Salut caut un film cu o fata care si-a omorat mama si sora cand era mica din greseala maicasa era muta si fata a dat peste lumanare si a luat foc dupa aia a fost internata la un spital de nebuni si aproape de 16 -18 ani taicasu a scos-o de acolo dar ea le vedea pe masa si sorsa dar era doar in capul ei dk stiti cv anuntatima pls

Răspuns Câştigător
| andreea98esteacumBubbleS a răspuns:

Este uninvited?

| Overom explică (pentru andreea98esteacumBubbleS):

Iti multumesc din suflet il caut de mult timp raman dator tongue

4 răspunsuri:
| Zoey4 a răspuns:

Ba da ce sadic/a esti:O
mai lasat cu sechelestraight face rolling on the floor

| Overom explică (pentru Zoey4):

Ceai ma te-ai trezit si tu din somn cred ca incurci persoana

| Overom explică (pentru Zoey4):

Mai bine taceai sau comentai in alta parte TPU n-are nevoie de persoane ca tine nefolositoare dk crezi ca esti interesante prin chestii din astea pentru mine esti 0 da si asta e mult