| Sofer a întrebat:

Salut. Ce ați face in cazul in care lucrați la birou și aveți o secretara sexy care va devine amanta și la fiecare pauza când toți angajați la masa voi faceți o scenă incendiara in birou și va simțiți perfect. însă problema e că sunteți căsătorit. ce faceți în cazul în care veniți acasă de la birou și soția are și ea chef de nebunii dar nu mai puteți că sunteți obosit? Ea incepe sa urle că nu mai vrei sa o satisfaci și amenință că pleacă la altul. laughing cum gestionați situația asta scăpată de sub control?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai revenit?

| dullcat a răspuns:

Ce dragut, un alt verginica.Cred ca asta e varianta 0.5 laughing

Asta e rezultatul serialelor mediocre, toti cred ca birourile, spitalele si altele sunt bordeluri.

| Emilian65 a răspuns:

Dacă știi ca nu poți face fata la doua acte sexuale pe zi, lasă secretara în pace și ocupa-te de soție.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bărbatul însurat trebuie să facă sex cu amândouă.

| Iosif9977 a răspuns:

Dacă nu ești în stare de două femei, lasă amanta și ocupă-te de soția ta.

| Irina234561 a răspuns:

Eu zic, dacă povestea asta este adevărată și nu este pusă așa, la vrăjeala, să îți vezi de viață și să o lași în pace pe secretară și dacă chiar nu mai ai sentimente pentru soție, divorțează, nu are rost să trăiți nefericiți amândoi