| sadhasdsd2i235235 a întrebat:

Ce inseamna "IUBIREA se rezumă la PRIETENIE!"?

Pls nu radeti de mine

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

E o inteleptiune sa cunosti o prsoana apoi sa faci o relatie cu ea, 90% din divorturi au de fapt cauza asta, prin prietenie poti cunoaste,iubi pe cineva atentie mare cand numai avem interes fata de cineva il bagam in rezerva asa numita zone freindzone,pentru ca suntem doar pe interes,deci mare grija nu inseamna ca daca te comporti cu ea frumos, i asculti toate chestile te va iubi nu din contra te va percepe ca pe o prietena, sora, mama, mare grija, daca nu da un semn in maxim 5 zile de la a doua chiar prima intarnire clar nu te place asta e sunt atatea femeii in lumea asta nu te opri la una sau la fetele din Romania

3 răspunsuri:
| ksuper31 a răspuns:

Nu inseamna nimic avand in vedere ca este o afirmatie falsa. Iubirea nu se rezuma la prietenie.

| Doub a răspuns:

Nu mi se pare o afirmaţie cu sens.thinking

Răspuns utilizator avertizat