| Ionică a întrebat:

Ce nu trebuie sa fac la prima intalnire? Multumesc!

5 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Sa nu faci pe tine. Cu placere!

| Vizitiul a răspuns:

Daca esti baiat, ia-ti toate economiile la tine!
Daca esti fata, profita cat poti de pe imbecil!

| Anelise_2071 a răspuns:

Este baiat.
Incearca sa vb adecvat si sa fii cat mai placut pentru fata ca altfel vei suferi amarnic.ai grija sa nu faci pe tine si sa nu transpiri deoarece aceste lucruri se intempla cand esti emotionat, incearca sa-ti controlezi emotiile si sa nu vb de iubire in nici gand, fii politicos, mananca cu gura inchisa si, eventual, sa-ti pui costum pe tine... daca e genul hai sa margem la disco sau alte chestii moderne atunci incearca sa fii cat mai calm si sa nu fii prea energic altfel vei esua.

Cu resptect miruna.

| blondy_6656 a răspuns:

Sa nu te balbai.
Sa nu o pui sa plateasca daca isi ea un suc.
Platesti tu.happy
Sa nu razi din orice.
Sa fi cu zambetu` pe buze.[da nu d`ala fals]
Sa spui glume.[da nu d`alea penibile]
Sa incepi cu dreptu`n`totdeauna.[adica sa ii duci si uh o floare]:X
Cam atat... sper sa-ti fie de ajutor
Fundii:X

| minu a răspuns:

Hei, prietene big grin Sa nu o lasi sa plateasca (evident) sa gasesti un subiect interesant de discutie daca fata nu e machidoanca big grin (fara ofensa machidoancelor) si desigur incearca sa obtii un sarut la sfarsit. O zi buna! b-)