| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Ce parere aveti despre cei care se " F*t " la varsta frageda? De exemplu, am vazut pe TPU o intrebare de genu`; M-am dezvirginat la 12 ani jumate. Eu cred ca e o mare prostie mai ales pentru fete straight face. Cu baietii, n-am nimic impotriva. Ei sunt baietii si stiu sa aiba grije de ei, dar unele fete nu pot sa reziste fara s*x laughing. Nu inteleg de ce v-or sa scape de virginitate? Sa se dea mari ca sunt fete de cartier, ca sunt ca si baietii, sau ce v-or sa arate cu asta?
Argumentati! kiss
1. Ce parere aveti despre fetele care cedeaza asupra vorbelor spuse de iubitii sau de oricine, gen; Daca ma iubesti fa sex cu mine.
2. La ce varsta ar fi indicat sa faci asta?
3. Crede-ti ca parintii persoanelor respective nu or sa afle?
4. Ce rezolva cu asta daca nu mai sunt virgine?
Si apropo, fetele cedeaza usor asupra baietiilor.

8 răspunsuri:
| eduardinoedy a răspuns:

Fiecare isi face destinul asa cum vrea;

| A12NDRA a răspuns:

1.Nu toate cedeaza, eu de exemplu am 13 ani, si multi baieti mai mari ma iau de proasta si multi mi-au facut avansuri avant in vedere sa sunt dezvoltata, insa ele cred ca daca pierd acel baiat nu vor gasi altul.Este GRESIT! Si ca sa iti raspund direct, mi se par cam blegutze.
2.Eu zic undeva 16-18 in sus,poate nu toti vor fi de acord cu mine insa sa fin serios acum,nu mai e moda sa o faci dupa casatorie, vremurile s-au schimbat, insa nici de la 12-13 ani.
3.Ba da,normal ca vor afla,dar afla mai greu daca stiu ca fata mamei si fata tatei este cuminte, nu trebuie supravegheata si cand colo fumeaza, se ...cu toti, bea si poate se si drogheaza.Parinti ar trebui sa stea putin cu ochii pe fetele lor, acum nu zic sa nu le lase sa se vada cu vreun baiat sau ceva de genu, dar ma refer sa incerce sa vorbeasca mai mult cu ele ca sa nu se ajunga la vreo boala sau o sarcina nedorita.
4. Unele cred ca este o rusine sa fie virgine, ca daca afla iubitul lor o sa le paraseasca pentru ca sunt virgine.Mie nu mi se pare corect asa ceva si nici nu cred ca este adevarat, ele nu se gandesc ca daca intr-adevar un baiat iubeste o fata va ramane cu ea indiferent daca e prostituata sau altceva.Bine am cam exagerat dar totusi,asa vad eu dragostea, sa poti trece peste APROAPE orice.

Si cu ultima ta fraza, dupa cum am zis si la pct 1 nu este adevarat mereu.

| Jony123 a răspuns:

CAm prea multe intrebari, concluzia e ca fetele care isi incep viata sexuala de la varste mai mici de 17 ani sunt niste proaste care vor regreta amarnic aceasta chestie.
1)sunt niste fraere care n-au ce face
2)18 ani e indicat... 17 cel mai devreme
3)nu revolvi nimic
Nu toate cedeaza dar marea majoritate cedeaza usor la baietii care nu trebuie...
Sper ca te-am ajutat! Funda? PLzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

| PrecioussGirl a răspuns:

1. sunt usor influentzabile. probabil sunt curioasa sa vada cum e avand in vedere ca la tv se vb despre sex, violuri si altele.

2. nu este o varsta anume insa dupa parerea mea dupa 17-18 ani.

3. dupa un timp probabil.

4. doar ele iti pot raspunde la asta. eu nu sunt in aceasta situatie.big grin

poate virginitatea li se pare ceva rusinos.

| liviu42 a răspuns:

In mintea lor este doar sex la o varsta foarte frageda si inca pe deasupra si minore. Si care mai de care de la 11 ani in sus fac sex, chiar ma ia capul de durere cata destrabalare. Of de mai era Ceausescu.

| Herm a răspuns:

Da asa e
1. cele care se l; asa duse de nas sunt proaste, majoritatea Acer spun asta vor doar sex
2. 18, pe mine m-ar omori dc as face-o mai devreme laughing
3. si daca nu afla ce? conteaza? ajuta? nu, e acelasi lucru
4. hmm...nimic, doar ca au facut-o din dragoste pentru acel baiat, probabil, desi el nu o iubea big grin

| AnnaMaria a răspuns:

S-a mai discutat

| elasexygagica a răspuns:

Invidioasotongue