| HelppMe a întrebat:

Salut, ce trebuie sa fac ca sa fac o fata sa fie mai interesata de mine, cum sa-i vorbesc, cum sa o iau, si cum o (vrajesc) asta e cel mai important si nu stiu?

5 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Fetele nu vor sa fie vrajite, ele vor sa fie convinse

| HelppMe explică (pentru DNSK):

Adica convinse? explica putin laughing

| HelppMe explică (pentru DNSK):

Adica convinse? explica putin

| adriang95 a răspuns (pentru HelppMe):

Adică „vrăjeala" o să te facă de căcat în maxim 2 săptămâni.
E mai important să fii TU, să o impresionezi prin calitățile TALE, să știi când și cum să fii rezervat, să știi cum să-i arăți că ții la ea.

| soony a răspuns:

Principal este să o faci să zimbeasca întrun mod mai plăcut, iar daca fizicul nu te prea avantajează încerca pur şi simplu a să te interesezi ce îi place cel mai mult ce o atrage, şi începe cu ceva anonim iar după devii tu