| Skizz0988 a întrebat:

Salut! Cine cunoaște as vrea sa ma ajute cu un sfat, stie cineva dacă suplimentele de zinc ar ajuta la potenta? Sa dureze actul sexual mai mult? De exemplu acestea : https://aronia-charlottenburg.ro/produs/zinc-25-mg-60-ca psule/

Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| relian a răspuns:

La putut te ajuta doara pilulele ce se afla la vinzare, in rest is povesti.
Pilulele te ajuta sa poti laughing dar tu se pare ca ai alta problema, nu-i problema pututu, este problema durata.

Aceste pilule de putut, potenta cum ai zis tu, te ajuta si la durata, dar putin, nu la ce te astepti tu.
Pt durata se folosesc spray sau creme pe baza de diferite substante care fac scula mai putin sensibila, deci vei ejacula mai tirziu.

Astea te ajuta garantat, chair am vorbit cu cineva care a folosit, a zis ca e super laughing dintre crema si spray, eu nu am folosit, dar am amici care au folosit, au spus ca spray e mult mai bun.

Ei au folosit un spray STUD 100 asa se numeste, deci daca esti curios poti incerca.
Nu te afecteaza cu nimic, daca dai cit zic aia pe instructiuni o sa fii foarte incintat.

Deci nu incurca pututu cu durata laughing pentru putut is alea viagra, cialis, astea is cele mai bune.

In rest ce spun unia, faci sport laughing pai ce legatura are scula cu prefectura laughing ce legatura are scula cu sportul? Intreabai pe aia care zic, sa explice, sa arate ce anume face sportul.

Femei frumoase zice cineva pe aici, daca vezi una frumoasa, deja nu mai ai nevoie de nimic laughing asta pentru unu sanatos, pentru unu care ejaculeaza tirziu, dar oamenii is diferiti, el vorbeste doara din pctul lui de vedere.
Dar il asigur ca femeia aia f frumoasa nul ajuta absolut deloc, asta daca respectivu are probleme cu potenta, deci cu potenta nu cu durata.
Faptul ca ejaculezi repede, pot fi mai multe cauze. Poti avea sensibilitate marita a sculei, pote fi mental, adica emotii puternice si alte alea.
Ce am spus eu de acel spary garantat te ajuta si nu asa putin, te ajuta de o sa spui si tu si tipa wow.
Chiar asa zise un amic, s-a dus omu acasa, seara hai la sex laughing stai sa ma duc pana la baie zice el, s-a dus la baie s-a dat cu spary laughing na vrut sa-i zica lu nevastasa, apoi a trecut la lucru si a zis 30 minute lucru efectiv laughing la terminare, nevastasa i-a zis : ce s-a intamplat mai cu tine? laughing

Daca ai proble, e cu erectia, deci ejacularea e una, erectia e altaceva. Pt erectie, folosesti cialis, sau viagra, dar cele mai bune is cialis, bati cu ea in masa, zici cai lemn asa se face, iti zic ca am incercat eu odata sa vad cum este laughing tapana, tragi gloante laughing

Asa ca trebuie sa stii ce anume vrei tu, ori ce problema ai. Am scris mai mjult, tu alege ce ti se potriveste.
Spor la treaba

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Nu, nu te ajuta! ai nevoie de toate vitaminele ce trebuiesc corpului, apoi sa faci miscare fizica, cel putin 2 ore pe zi sau sport 1 ora pe zi. tot felul de suplimente te vor face mai impotent, daca nu acum atunci pe la 50 ani sigur!
si inca ceva: cel mai bun leac pentru potenta e o femeie frumoasa si sexy in ochii tai! Cu o astfel de femeie 75 la suta din problema e rezolvata! happy

| potenta a răspuns:

Ajuta, dar problemele de potenta au mai multe cauze. Ceva cu zinc gasiti pe https://potenta.ro/p/tribulus-terrestris-zinc-30-capsule-farmaclass/ si este sectiuen de blog de unde va puteti informa cu privire la mai bine.