| calutulfericit a întrebat:

Salut comunitate va adresez o întrebare delicata. Acum câteva zile am fost în pat cu o fată pentru un act sexual. Fata spusese ca fusese violata la 16 ani și pe lângă aceasta experienta sexuala neplăcută, cu fostul ei în 4 ani a făcut o de doar 21 de ori.

Problema e ca atunci când i-am văzut pasarica, era de culoare cenușie și cu un nod(ceva de genul), în partea de sus.

Nu aveam pretenția sa mai fie virgina, dar vreau sa va întreb dacă e normal sa arate asa organul ei genital ținând cont de cele menționate mai sus.

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca doar asta te-a deranjat, nu esti bun de facut sex.
Daca nu ai facut-o totusi, e grav.

| Violleta2022 a răspuns:

Culoarea organelor genitale atat la femei cat si barbati este un pic mai inchisa decat restul pielii.
Tu nu ai puta mai inchisa la culoare decta fata sau restul pielii?

Probabil ca fata este bruneta si de aici pasarica este mai maronie. Totul este normal si corect in acest caz.

| mihai69 a răspuns:

E păsărica ei, care-i problema?!?
Nu sunt două la fel, de ce ar trebui a ei să fie altfel.
Indiferent de câte ori și în ce fel a fost folosită, aspectul nu se schimbă.

| dullcat a răspuns (pentru mihai69):

Probabil ca a vazut organe genitale numai in filmele xxx, femeile acelea apeland la proceduri de albire a pielii de acolo si nu numai.

| iulia0514 a răspuns (pentru dullcat):

Probabil nici acolo nu a văzut!

| dullcat a răspuns:

Cenusie cu un nod? Nu mai spune...tu cati ani ai? Nu pare ca ai varsta potrivita pentru sex.

| VoidEternal a răspuns:

Total neobișnuit. De obicei e o fundă...

| iulia0514 a răspuns:

Din punctul tău de vedere ar trebui să fie roz-bonbon cu picatele? Tu pana acum ai mai văzut organe genitale feminine?

| calutulfericit explică:

Cenușie-neagra*