| mariuss98 a întrebat:

Salut! Credeti ca un petting inainte cu 4 zile de menstruatie poate aduce o sarcina? Sau in general poate ramane insarcinata dupa ovulatie si spre sfarsitul ciclului cand incepe alta menstruatie? Tin sa mentionez ca ne-am masturbat reciproc si cred ca am pus mana pe palma ei si sa fi continuat sa o masturbez pe ea. Multumesc frumos! Imi pare rau de exprimare.

Răspuns Câştigător
| Madaxo97 a răspuns:

Zero șanse de sarcină. Nu rămâne gravidă cu 4 zile înainte să vină menstruatia si oricum nu prin petting. Sperma trebuie sa ajungă in vagin când femeia este la ovulație pentru a se forma o sarcină. La o zi după ovulație ovulul moare si nu mai sunt șanse de sarcină deloc.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu mai folositi cuvinte englezesti pe care nu le cunoasteti si nu le intelegeti sensul, ca petting inseamna = atingere, mangaiere, deci total imposibil sa lasi femeia gravida doar atingand-o!
Nici masturbarea nu poate lasa gravida pe nimeni.

| Emilian65 a răspuns:

În situația prezentata de tine, nu este posibila apariția unei sarcini nedorita.