| paunmarianbr a întrebat:

Credeți că o relație între un bărbat leu și o femeie balanță o să meargă?
Aștept răspunsurile voastre cât mai sincere.
Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Nu-ti bate capul cu zodiile.
Sunt multe prostii cu care nu are rost sa-ti bati capul.
Incearca, vezi daca merge relatia, lasa prostiile astea.
Pana la urma extremele se atrag si jumatatile se completeaza.

Multe din detalii se bat cap in cap, iti explic mai jos.

Daca stai sa analizezi treaba asta cu zodiile vei observa ca totul e mai complex de atat, exista unele aspecte care fac ca zodiile sa aiba un comportament diferit, poate chiar opus.
De exemplu ascendentul si cifra destinului.
Poate ca esti tu leu increzator, dar cifra destinului te poate sa fii mai nesigur pe tine.
Acesta e doar un exemplu, nu e chiar asa.
Cert e ca toata aceasta "stiinta" sau ce e ea, se mai bate si cap in cap, si pana la urma nu stii ce sa mai crezi.

Daca esti curios poti sa-ti calculezi cifra destinului la tine, sa-i faci interpretarea si sa compari cu ce zice caracteristiicile zodiei tale, cel mai adesea vei vedea ca unele aspecte se bat cap in cap.

Concluziile le poti trage si tu dupa.

10 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Buna,

Nu cred atât de mult in compatibilitatea din zodiac, deși am pățit de câteva ori sa ma contrazic. O relație poate funcționa totuși, in viziunea mea, atâta timp cât va respectați, comunicați, iubiți și asa mai departe. De fel, bărbatul leu e prea mândru și orgolios, in timp ce femeia balanța este calma și foarte răbdătoare.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Http://www.eastrolog.ro/compatibilitati/leu-balanta.php
http://www.eastrolog.ro/seductie-zodii/barbatul-leu.php
http://www.eastrolog.ro/horoscop-dragoste/iubirile-femeii-balanta.php#b-leu
Din ce am tras cu ochiul pe acolo, merge. Dar astrele nu sunt un detaliu decisiv. Poate cel mult un indicator de liniste sau certuri tampite.
Eu cred oarecum in zodii (nu si in predictii), dar totusi, ai mei au o casnicie reusita, desi zodiile lor sunt in plopi diferiti, pe continente diferite.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Cine naiba crede in prostiile alea de zodii?

| MistocarulSRL a răspuns (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Vezi ca numele tau e de cocalar.Si al meu, recunosc

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru MistocarulSRL):

Vezi ca mai e putin si ma intereseaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune și leu-n balanță și vezi ce iese...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer,singura relație care ar merge ar fi între tine și o piatră.

| BlueDark a răspuns:

Daca ea e balanta si tu esti leu, atunci va mai fi nevoie de ceva pe talerul celalalt...Un taur ceva...laughing

| Marian9978 a răspuns:

Da,relația leu-balanță e compatibilă, cei doi se completează perfect.Asta e si în realitate si e scrisă si în cărți big grin

| MistocarulSRL a răspuns:

Ce **** mea de prost a inventat zodiile? Daca va placeci intre voi o sa mearga.Credrma,eu sunt zodia leu si stiu despre ce vorbesc.