| anonim_4396 a întrebat:

salut. credeti ca pe mess exista posibilitatea de a da nastere unor posibile sentimente? help me.

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Da. Atâta timp cât există o interacţiune favorabilă, normal că sunt şanse.

9 răspunsuri:
| ynna93 a răspuns:

Da doar obisnuinta de a sta de vorba cu persoana respectivawinking

| raisa1993maria a răspuns:

Cu siguranta da.

| nesuferit a răspuns:

Daca esti fata, da cu siguranta

| ramona90 a răspuns:

Buna...din pacate este ff rar,,, sti iubirea virtuala e cea mai periculoasa,, niciodata nu sti daca persoana de dincolo de pc vorbeste doar cu tine, Sau doar tu il vezi(la web) niciodata nu se stie cu adevarat ce se ascunde dincolo de´´ tastele´´ce scriu cuvinte foarte frumoase care ne face sa ne simtim ca in al 9-lea cer.,dar intodeauna exista indoiala daca oare in viata lui reala mai are pe cineva,, dk doar cu mine vorbeste pe mess(sa nu uitam ca o pesoana poate avea m-ai multe id-uri) in fine as da un Sfat tuturor ce cred ca iubirea viruala este ff buna,,, Dar in spatele tastaturi niciodata nu sti sentimentele lui/ei...multa bafta si ai mare grija sunt ff multi ca 2 fete sper sa nu o patesti si tuwinking kiss

| madyddd a răspuns (pentru ramona90):

Mersi mult de sfat. o sa tin cont

| ramona90 a răspuns (pentru madyddd):

Deci merit funda happy

| JohnnyWest a răspuns:

Deci aici eu pot sa raspunde am avut de multe ori ocazia sa vb cu ele me mess dar crede-ma raspunsul e cam vreo 30% da si 70% nuwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu siguranta DA.Stiu din propia experienta...ne-am cunoscut pe mess si uite acum cat de mult ne iubim? D

| madyddd a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma bucur pentru voi.