| blue-star a întrebat:

Credeti ca relatiile la distanta mica dureaza? Eu stau un oras si baiatul de care imi place sta intr-un oras din judetul meu, iar ca sa ajungi din orasul meu in orasul lui si vice-versa, ai nevoie de 30 de minute, asta daca mergi pe jos.Deci este vreo sansa ca relatia asta sa dureze?

6 răspunsuri:
| sweetgirl_3609 a răspuns:

Desigur ca aveti sanse si cred ca distanta nu este atit de importanta, importanta e dorinta.Succese!

| Kidd ♡ a răspuns:

Buna kiss! Daca va iubiti si aveti incredere unul in altul atunci nu cred ca distanta sa fie vreo problema.Si eu sunt tot ca tine si relatia meA tine de 6 luni jumatate.Deci se poate happy!

| fabiola a răspuns:

Dragostea tine de dorinta, iubire, pasiune, comunicare, intelegere, ajutor si nicidecum de distanta!

| inginer a răspuns:

30 de minute de mers pe jos laughing. Atat faci dintr-un cartier in altul intr-un oras mai mare. Ar insemna sa nu vorbesti decat cu vecinii de bloc. Asta nu se chema distanta ci plimbare. Doamneeeeeeeeeeee... rolling on the floor

| zet_2572 a răspuns:

Acum hai intreaba-ne si daca se poate face sex la distanta happy

| georgy_9345 a răspuns:

E ok asta e distanta destul de mica.Sunt relatii care rezista si la distante mai mari.In fond nu distanta conteaza ci cat de stransa e relatia si pe ce se bazeaza. Sper ca ti-am fost de folos.Mult succes!