| MMarina a întrebat:

Salut.Credeti in zodii, va potriviti cu persoana iubita ca zodie? Sau o considerati o prostie?

Răspuns Câştigător
| serenaS a răspuns:

Da cred, dar nu in toate prostiile de horoscopuri de pe net, daca vrei ceva real, mergi la un astrolog sa iti faca harta astrala pe baza datei tale de nastere si a orei exacte.Chestiile de pe net sunt prea generale

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Uite o gramada de raspunsuri:
http://www.tpu.ro/......o-prostie/
Daca schimbai putin cuvintele, nici nu-mi recunosteam intrebarea!:)

| mgtow a răspuns:

Zodia e o tampenie ce mai.

| 354 a răspuns:

Buna! eu nu cred in asa ceva pentru ca zodia mea sau a ta o au mai multe persoane nu? deci nu se poate intampla la toate persoanele acelasi lucru, si in legatura cu compatibilitatea intre persoane co zodii iarasi este o prostie, potrivirea cu omul de langa tine ti-o mai faci si singur! daca spui ca iubesti cu adevarat!

| pdanutza a răspuns (pentru 354):

E corect ce spui si tu., dar iarasi depinde de fiecare persoana...nu la toti se intimpla aceluiasi lucru.

| AtateaConditii a răspuns:

Nu cred, dar persoanele cu care nu ma inteleg ca zodii am observat ca chiar sunt diferite de mine.

| OdDbAlL a răspuns:

Eu cred si chiar asa e din punct de vedere ''cine cu cine e compatibil'' eu nu ma inteleg bine cu toate zodile, dar cu cele ce se spune ca sunt compatibila ma inteleg foarte bine happy

| pdanutza a răspuns:

Salut...eu persoanal cred...ca doar stelele tin de astrologie, ar putea fi si ceva real din acea compatibilitate cu persoana respectiva..in fine cred ca ti-a fost de folos rs meu happy