| AdeLinA_4199 a întrebat:

SaluT! Cum as putea sa ma fac remarcata de un baiat care imi place?, E in aceeasi clasa cu mine si as avea nevoie de niste sfaturi bune. Dau fundita la cel mai bun raspuns! Multumesc anticipat :*

Răspuns Câştigător
| DiamanteleSeSparg a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te remarci prin simplitate, sa nu incerci sa pari alta persoana sau sa fi stresanta, sa arati prea mult chestia asta.ti-as sugera mai intai de toate sa incerci sa devii o buna prietena pentru el.sa ii dai sfaturi sa va ajutati la teme, etc.sa fi langa el cand are probleme.sa incerci sa fi mai apropiata de el cand vorbiti pe mess.sa faci anumite glumitze si el sigur va incepe sa simta ceva pentru tine:*

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te duci la el si ii spui ca iti place de el si vezi ce iti raspunde.

| krystal02 a răspuns:

Schimbati lookul, imbracate altfel.Afla ca fel de persoane ii plac...La ce fel de fete sa uita el si incearca sa iei ceva de la ele. Dar nu te schimba. Nimeni nu vrea o copia a cuia sau altceva. Poti sa il bagi in sema amai des, zambestei, uitate la el pe furis si lasa-l sa vada asta apoi intoarce repede capu. Cand aveti ore in laborator sau nu stiu poate reusesti sa stai pe langa el :X. Bafta

| AdeLinA_4199 explică:

Am 16 ani

| LiaXdd97 a răspuns:

Scuza-ma cati ani ai? eu am 14 si am aceeasi problema
din pacate nu te pot ajuta