| sarra19 a întrebat:

Salut,cum credeti noul meu prieten chind va afla ca am avut relatii sexuale cu fostul isi poate schimba parerea sau pentru baieti nu conteaza prea mult?, asa se intimpla la majoritatea care se intilnesc mult timp, eu am 17 ani deaceia ma tem sa-i zic ca am avut.

10 răspunsuri:
| Gaviota a răspuns:

Si eu am fost in situatiatia ta, imi era teama sa-i sp ca am facut dragoste cu fostul, si mereu schimbam subiectul cand, si m-a intrebat ce am si i-am zis...a fost putin socat pentru ca nu credea, dar si-a revenit si mi-a spus ca ma iubeste nebuneste si nu-i pasa de nimik.Eu te sfatuiesc sa-i spui adevarul!happy

| ynna93 a răspuns:

Pai daca ai ceva timp de cand esti cu el, cred ca s-ar supara putin dar daca tine cu adevarat la tine, ar trece peste.
Si cred ca unii baieti tin sa aiba o fata virgina ca sa inceapa o relatie serioasa, altora pur si simplu nu le pasa. Depinde de baiat.

| Bubu4 a răspuns:

Atat timp cat pe tine nu te intereseaza ce a facut el inainte de tine, nici pe el nu ar avea de ce sa il intereseze. Este viata TA intima, pe care ar trebui sa o pastrezi strict pentru tine. Atat timp cat te iubeste, nu are de ce sa isi schimbe parerea, dar eu te sfatuiesc sa iti tii pentru tine gandurile si sa nu ii spui, este mai bine happy daca ii spui prea devreme cine stie ce planuri isi face baietelul. Fiecare lucru la timpul potrivit, nu te grabi sa ai incredere intr-o persoana, increderea se castiga nu se primeste cadou.Ai grija de tine, pupici :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite cum faci, de spus va trebui sa ii zici, ca altfel va afla el, in caz ca te decizi sa faci dragoste cu el, isi va da seama ca nu mai esti virgina si prin urmare isi va da seama, daca se ajunge la un moment cand se aduce si intrebarea asta in discutie, nu nega, incearca sa aflii daca el avut relatii intime cu persoana dinaintea ta si incearca sa aduci si tu asta in discutie in caz ca face pe socatul happy, baietilor le e greu sa treaca peste trecutul fetelor, in nici un caz sa nu zici ca ai facut-o si ca a fost super laughing fi economicoasa cu cuvintele pe tema asta, mai bine asculta de un barbat cand iti da sfaturi despre barbati laughing, nu te uita la povestirile de succes precum cea a lui andreea_1541 pentru ca e o poveste de succes, dar in caz ca andreea_1541 ar fi avut un ochii invinetit de prietenul ei gelos la culme nu cred ca ar fi aparut povestea aia pe site, ce zici? laughing))

| mona a răspuns:

Oricum isi va da seama asa ca mai bine-i spui tu

| neutrino a răspuns:

In ziua de azi, sexul e primordial. Cum o relatie este facuta pentru dezvoltarea propriei experiente, nu ar trebui sa-l deranjeze, ba din contra, telul lui va putea fi mai usor atins.

| xdogcatalin a răspuns:

Oare cum reactioneaza cand afla ca nu stii sa scrii? oare isi va schimba parerea despre tine?

| Bacemi a răspuns:

Avand in vedere varsta ta, sa stii ca e destul de probabil sa conteze pentru el chestia asta.

De obicei noi baietii/barbatii avem un orgoliu cat China si cand vrem o relatie cautam ca fata sa fie virgina sau sa nu fi avut multe experiente sexuale.

La varsta lui cu siguranta il va bantui acest lucru cumva.

Dar tu trebuie sa ii spui adevarul. Oricum ar reactiona el. E mai bine asa.

Dar nu ii spune decat daca se va pune problema ca voi sa faceti asta.Si in mod normal asta nu se intampla cu una cu doua.Nu ii spui nimic despre asta decat daca ajungeti sa aveti ceva frumos cu adevarat si vreti sa faceti si asta.

| LouLi a răspuns:

Ar trebui sa fie recunoscator ca ai experienta. Parerea mea!

| doc69 a răspuns:

Daca stai in relatie cu secrete de genul asta e naspa inseamna ca nu e cel pe care il cauti.nu e nimic rau sa faci sex, mai ales intro relatie ar fi anormal sa nu faci.iar cand nu mai esti asta este.