| olinka a întrebat:

Salut,,, cum credeti poti sa te indragostesti pe internet de cineva,,, sau exista dragoste pe internet?"

Răspuns Câştigător
| Iubareatzaa2011 a răspuns:

Nu poti sa te indrogostesti pe internet poti doar sa crezi ca te-ai indrogostit de o persoana pe care ai cunoscut-o pe internet.
Te poti indrogosti de o pers doar atunci cand o cunosti... dar sa stii ca dragostea se gaseste si pe internet, poti gasi o persoana care o ai cunoscuta cu intermediul internetului, iar cand o cunosti in viata de zi cu zi poate fii dragostea vietii tale.
Succes!
Sper ca te am ajutatwinking
Fundabig grin

4 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Agree deea

| unnimeni a răspuns:

Da, se poate, spun din proprie experienta.
Dar nu as sfatui pe nimeni sa faca la felbig grin
Daca cunosti pe cineva prin internet, vorbesti pe mes si apoi intalnesti acea persoana si e un sentiment de placere reciproca e ok.
Dar sentimente prin intermediul internetului doar sunt degeaba, timp pierdut...

| VaniLLaDeeJay a răspuns:

Daca vorbesti la telefon. pe skype. pe mess. poti sa te indragostesti de caracterul persoanei. si sa crezi ca te`ai indragostit de ea. eu cred ca este posibil. dar nu are rost sa "plangeti unul pentru. altul" in fata pc-ului. dar da este foarte posibil laughing sincer si eu cunosc o fata de 2 ani pe net. e de treaba. tin la ea. cand are nev. de ajutor sau e suparata. o consolez. dar este aiurea sa stai numai in casa pe pc ca va iubiti. eu m`as duce sa o vad. dar este distanta mare. si na.

| CybeRAthlete a răspuns:

Eu unul nu cred