| ANONIM12737 a întrebat:

Salut, cum e ca bărbat sa faci sex prima data? Se rupe ata, ustura? Simți plăcere sau?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu se rupe nimic, eu nu am simțit sa se rupă ceva sincer, simți plăcere

| Violleta2022 a răspuns:

Prima partida sexuala la barbati dureaza sub 1 minut si se termina, ori pur si simplu nu pot avea erectie, din cauza emotiilor.
Se recomanda folosirea prezervativului, pentru protectie toatala.
Nu se rupe nici o ata si nu este indicat sa se rupa deloc, fiindca penisul devinii foarte sensibil. Daca prin absurd ai tras prea tare de el si curge sange, atunci se recomanda pauza pana la vindecarea completa.

| Emilian65 a răspuns:

La băieții perfect sănătoși sexual nu li se rupă ața niciodată. În timpul primului act sexual simți plăceri deosebite, care nu ai vrea sa se termine vreodată.