| cuteasf a întrebat:

Cum intreb o fata in clasa a VI-a si ii recunosc sentimentele fata de ea? Am nevoie de ceva dragut si la care n-as primi un raspuns negativ.
P.S. - Sunt in clasa cu ea.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cam asa:
- Buna, coleguta!
Imi place foarte mult de tine si vreau sa te intreb daca vrei sa fii prietena mea!?

| WaterDrop a răspuns:

"-Eu te plac foarte mult x, nu-i asa ca nu ma placi si tu la randul tau?"

Daca iti raspunde cu "nu", inseamna ca te place si uite asa nu vei primi un raspuns negativ.

| FanulMeu a răspuns:

La varsta ta... e cam devreme, dar poti actiona asa :
O inviti in oras la un suc ceva, in parculet oriunde dar sa fiti doar voi doi, si ii poti spune :
Sti imi place de tine si vream sa stiu daca si tie iti place de mine.
iti recomand sa fiti singur deoarece la varsta voastra daca mai e cineva cunoscut prin preajma se va intimida