| maxpaynelol a întrebat:

Salut.Cum ma sarut cu prietena mea? Cum folosesc limba, unde pun mainile? Stiu ca e o intrebare prosteasca dar vreau sa fie special primul meu sarut.

3 răspunsuri:
| Doarunaltutilizator a răspuns:

Sa inteleg ca e primul tau sarut nu?
Primul sarut e foarte special, ceva ce nu se uita, fa-o pur si simplu lasa sa vina totul de la sine, lasa-te purtat de val.

| DeathOfDreams a răspuns:

Nu o să fie atât de special și de frumos dacă te gândești la asta.
Pur și simplu, fii spontan. Atunci când vei simți că vrei s-o săruți, fă-o.
Iar după, nu există o anumită "tehnică" pe care ți-o pot spune. E ceva instinctiv, firesc și vei realiza asta după.
Așa că, lasă-te în voia sorții și a sărutului iar prin urmare, totul va veni de la sine. Trust me.

La fel și unde-ți pui mâinile.
Pe șolduri, ia-o de mijloc, de ceafă, prin păr, cum simți tu.
Repet, nu te gândi deloc dinainte la acel moment, fiindcă oricum n-o să fie cum te aștepți.

| Nejmoq a răspuns:

Simplu, scoti mana din pantaloni si o saruti. Vezi sa o stergi cu un prosop daca e alba.