| Allex1210 a întrebat:

Salut! Cum masor penisul pentru a afla ce mărime de prezervativ mi se potrivește? Trebuie sa calculez circumferința pentru asta? Va rog, explicați-mi.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai si tu o grijă, ia prezervative pe mărimi i ati L sau S ca atunci cand cumperi haine alea macar le probezi inainte de a le lua, aici cu prezervativele le iei dupa marimi te uiti pe ambalaj pe cutie si vezi ce scrie ca sigur scrie si in româneste.

| Violleta2022 a răspuns:

Masurile de prezervative se iau dupa masura GROSIMII (diametrul) penisului, folosind un centimetru de croitorie care-l pui de jur imprejurul penisului, ca in imaginea alaturata:
https://imgur.com/a/LR7mAev