| MiculFaraon a întrebat:

Cum pot afla daca prietena mea mai este virgina? A mai avut relatii in trecut. Ea imi spune ca este dar acum nu stiu. Cum pot afla, chiar in actul sexual cum imi dau seama? Dau funda.

8 răspunsuri:
| heiii a răspuns:

Si care ar fi problema daca nu mai este?! tu o iubesti pe ea sau gaura pe care o are acolo jos?!

| Alcyon a răspuns:

O sa-ti dai seama, cand o sa te chinui doua ore sa o bagi laughing Oricum, eu cred c-ar trebui sa ai incredere in prietena ta, fiindca pe asta se bazeaza o relatie.

| neutrino a răspuns:

Fetela din ziua de azi pot avea multe relatii si tot sunt virgine. Asadar, mergi pe mana ei, curaj sa ai.

| Nici15 a răspuns:

Pai atunci cand tu ii bagi penisul in vagin daca e virgina o sa ii curga putin sange si daca s-a masturbat vreodata si si-a spart punga aia nu o sa ii curga si nu o sa stii daca a mai facut sex vreodata cu altcineva sau poti sa ai incredere.

| Cupcake a răspuns:

Eu zic ca daca ai avea destula incredere in prietena ta, nu te-ai mai afla acum aici punand aceasta intrebare.Parerea mea.

| alexanonimu a răspuns:

Daca e panicata toata si te mai si chinui sa o bagi, mai vezi si pe fata ei durere, da cel mai sigur cand ai bagat-o dai ca la tara apoi daca tipa si o vezi a doua zi cu curu in apa toata ziu ii clar ca era virgina laughing)

| baTTLe4uTr a răspuns:

Tu nu vrei sa stii daca e virgina sau nu. Vrei sa stii daca a fost altul iar tu ai putea fi mai jos ca respectivul. Nasol moment.
Ca sa nu fi comparat acum trebuie sa platesti un pret: sa ai o scandura in pat!

| Amelya02 a răspuns:

O sa simti. daca este virgina intra foarte greu, durerile sunt insuportabile pentru ea, ii curge sange. nu o sa simta placere decat dupa ceva timp. asta daca o sa simta. Unele doar se prefac ca simt ceva
( mie mi-a luat 2 luni sa ma dezvirgineze )