| demonangel24 a întrebat:

Cum pot sa impresionez o fata e cu un an mai mica decat mine.

Răspuns Câştigător
| simona_4854 a răspuns:

Stai pe langa ea, complimenteaz-o, razi la glumele ei, stai cat mai aproape de ea si daca are nevoie sa o ajuti si ai cu ce nu ezita.

8 răspunsuri:
| Sashavalentine a răspuns:

Baga-te in vorba cu ea, cumpara-i lucruri frumoase, cadouri precum ursuleti de plus si ciocolata... Du-o peste tot (fetelor le place sa se plimbe) : du-o la patinoar, la film, la mall si plateste tu pentru ea! Vorbeste mai mult cu ea si daca incepe sa iti povesteasca problemele ei (multe fete fac asta) incerca sa o intelegi. Invit-o la tine acasa, fa-o sa se distreze, sa se simta bine cu tine... Tine-o de mana cand va plimbati si va realiza cat de mult o placi. Bafta!

| demonangel24 explică (pentru Sashavalentine):

Mersi de sfat dar eu am 13 ani si sunt falit.

| Sashavalentine a răspuns (pentru demonangel24):

In cazul asta zii ca o placi happy. Nu e nimic rau si nu te rusina... De unde poti stii ca ea nu te place pe tine? tongue Macar incerca, nu ai nimic de pierdut!

| demonangel24 explică (pentru Sashavalentine):

Am sa incerc. laughing

| BeWiSeOaReAmScRiScOrEcT a răspuns:

las-o sa te cunoasca si daca aveti cv in comun atunci totul va veni de la sine ( p.s. nu o sufoca! fetelor nu le place asta! )

| demonangel24 explică (pentru BeWiSeOaReAmScRiScOrEcT):

Nu o sufoc. Nu imi place sa sufoc prea mult oameni.

| bolsevic a răspuns:

Spune-i adevarul crunt rece si direct

| HollyWoodTonight a răspuns:

Pai. Incearca sa vorbesti cat mai mult cu ea, sa vorbesti despre pasiunile ei, despre ce ii place. Arata-te interesat de tot ceea ce o priveste. Fa-i complimete gen : ce frumoasa esti azi, ce bine iti vine rochia! Intreab-o daca se simte bine, daca are nevoie de ajutor. Incearca sa te comporti natural cu ea.