| Antonia154 a întrebat:

Salut, cum pot sa stiu daca prietenul meu ma iubste cu adevarat si nu se foloeste... poate sa il pun la niste incercari... dati-mi idei.

7 răspunsuri:
| DeeaBlondiii a răspuns:

Incearca sa il faci gelos, asa iti vei da seama ca te iubestebatting eyelashes

| Muppet a răspuns:

Încearcă sa devii răsfățata, enervanta. cred ca știi la ce ma refer. Și dacă îți accepta toate figurile înseamna ca chiar te iubește laughing

Mie îmi place sa îmi enervez iubitul dar împăcarea e cea mai dulce laughing

| Agentulx a răspuns:

Fa-ti un id nou pune la avatar o poza cu o fata sexy bagi id lui si incerci sa vezi cum reactioneaza. intreaba-l daca are iubita.etc

| Mihaela_5801 a răspuns:

Spune-i ca zilele astea ai vobit cu fostul tau si ti-ai dat seama ca nu l-ai uitat, si ca ceva mai simti pentru el si el pentru tine si acum nu stii cu cine sa fii, fii atenta la reactia lui, dacase va agita si se va pune gelos si iti va spoone ca te iubeste si te va ruga sa nul parasestiatunci te iubeste, daca nu atunci nu! Bafta, sper ca te-am ajutat!

| MrPortocalaVorbitoare a răspuns:

Iti dai seama ca vrea sa se foloseasca de tine (profite) daca iti cere sa intrti relatii sexuale cu el la putin timp dupa ce sunteti impreuna (maxim 1 luna )

| renatyk14 a răspuns:

Spune-i intr-o zi ca il iubesti mult dar il lesi din cauza ca el nu te facwe fericita. El daca te va iubi iti va spune atunci sau a doua zi, hai ramii cu mine spune cu ce nu te fac fericita eu voi face tot pentru tine ramii cu mine, dar daca nu te va iubi ii va fi tot una.

| xLariiiii a răspuns:

Heii'! Ai putea sa ilo pui la incercare cu prietena ta cea mai bunahappy ii ceri parola YM si "te dai la el"laughing vezi ce iti zice si intri usor in joc. Sper ca te'am ajutat! Fundasmug:devil